Zaujímavosti

Érdekességek

Ako ušetriť pri nákupe diamantov a diamantových šperkov

Chystáte sa investovať do diamantov alebo kúpiť prsteň s týmto drahým kameňom?
Nechcete minúť polovicu svojich úspor a chcete mať istotu, že sa rozhodnete pre tú najlepšiu možnosť?

Medzinárodný prieskum: Slovenskí ženísi rozhodli, že ich svedkovia sú najlepší na svete!

Svadobný deň je pre oddávajúce sa páry jedným z najdôležitejších dní v živote. Aj preto si dávajú záležať na výbere svedkov, ktorí mladomanželom pomáhajú svojim podpisom spečatiť ich sľub. Značka známej írskej whiskey Tullamore D.E.W. zrealizovala v rámci kampane #BestMen vo viacerých krajinách sveta prieskum medzi mužmi - svedkami i ženíchmi s cieľom zistiť, ako sa svedkovia zhostili svojej úlohy, aké boli ich pocity, skúsenosti, či rituály. Medzi skúmanými krajinami nechýbalo ani Slovensko.

Plánuješ svadbu? Možno Ti pomôže zápisník od Lucy!

Je to štýlový zápisník s rôznymi typmi strán, ktoré sú pripravené na plánovanie, organizovanie, kreatívne tvorenie, či písanie.

Prenájom svadobných dekorácií a realizácia

Ponúkame na prenájom inventár pre svadobné dekorácie  - vázy, svietniky, poťahy, mašle, šerpy, srdcia, ikebany, čokoládová fontána, etažéry, zrkadlá, stojany  na zas. poriadok, číslovania stolov, klietky, lampáše a rôzne svadobné dekorácie.

Jak na hudbu na svatební den?

Hudba nás provází ať chceme nebo ne celým životem. Je také jednou z klíčových věcí na každé svatbě. Velice často se setkáváme s tím, že si snoubenci právě s touto položkou nevědí rady a proto Vám přinášíme tipy, které Vám pomohou z Vašeho svatebního dne dostat zase o něco více.

Zelená planéta - fotosúťaž pre fotoamatérov

Reklamná a mediálna agentúra Kanovits Media vyhlasuje súťaž pre fotoamatérov pod titulkom Zelená planéta.

Tematické okruhy:

• klasické čierno-biele alebo farebné krajinkárske a cestovateľské snímky, odhaľujúce vzťah človeka a prírody

• flóra a fauna Karpatskej kotliny

Svadobný fotograf KEDA Z FENG v Budapešti

PhotoWeddingStories (PWS) je jednou z najväčších organizácii svadobných fotografov v Európe, ktorá pôsobí v Portugalsku, v Grécku, na Cypre, v Českej Republike, v Taliansku a v Maďarsku. Počet registrovaných členov dynamicky rastie. Organizácia aktuálne eviduje viac ako 300 členov z celého sveta.

Súťaž "BODY PAINTING 2014" a "APLIKÁCIE NA TELO 2014"

Termín konania:

14. 2. 2014 v piatok v areáli Incheba Expo Bratislava počas odborného veľtrhu kozmetiky INTERBEAUTY

Po súťaži o NAJ RETRO NEVESTU

LeRen organizovala na výstavisku Agrokomplex v Nitre na svadobnej výstave súťaž o NAJ RETRO NEVESTU. Súťažilo 71 dospelých aj študentov v kategóriách kaderník, vizážista, návrhár. Študenti prišli z celého Slovenska, spolu z 15-tich odborných škôl. Porota vyberala z 53 neviest v štýle RETRO tie najlepšie.

Cesta za lepšou fotografiou môže začať na internete

Fotografovanie je nie len profesia, alebo krásny koníček. Pre stále viac ľudí je to spôsob, ako nazerať na svet. Hľadanie nových uhlov pohľadu, lovenie svetla a nastavovanie hĺbky ostrosti je jednoducho v kurze. Stále prístupnejší hardware dáva do rúk širokej vrstve spoločnosti možnosť vyskúšať si profi fotografovanie na vlastnej koži.

Vyčarujte s nami chorým deťom úsmev na tvári... Pre deti všetko!

Máte pocit, že inzertných a bazárových portálov pre mamičky je už akosi priveľa a všetky sú v podstate rovnaké? Verte, že nie.  Unikátny portál MamaBurza je tu preto, aby pomáhal nielen mamičkám, ale aj chorým deťom, ktoré si zaslúžia oveľa viac. A navyše mamičkám – šikovníčkam, či pisateľkám, ktoré samé vyrábajú pekné vecičky nielen pre svoje detičky, ale chcú sa o svoju šikovnosť  či talent podeliť aj s inými a urobiť aj iným mamičkám radosť.

Ako sa správne obliecť na kamarátkinu svadbu

Vydáva sa vaša najlepšia kamarátka a vy ste pozvaná, no neviete čo na seba? Tento večný ženský problém má jednoduché riešenie. Nechajte si od nás poradiť, inšpirujte sa a na svadbe určite zažiarite, ale pozor, nikdy nesmiete byť krajšia ako nevesta!