Zábavná fotobúdka nielen na svadbu. To je pixBOX

AKO FUNGUJE pixBOX?

pixBOX je prístroj, s ktorým si užijete mnoho zábavy. pixBOX je prenosný, je moderný a je FUNNY! Ide o fotobúdku, ktorá sa sama postará o zhotovenie Vašej jedinečnej fotografie. Fotky s priateľmi, s kolegami, s firemnými partnermi alebo spolužiakmi s originálnymi rekvizitami sú tou pravou kombináciou pre skvelú pamiatku.

Vďaka pixBOXu posúvame hranice zážitkovej fotografie zase o kus ďalej. Naša fotobúdka je prešpikovaná tou najmodernejšou technikou len a len pre Vás. Dotykový displej pre ovládanie prístroja, profesionálna fototechnika, aj originálne softvérové ​​riešenie tvorí z fotobúdky ten najlepší plne automatický prístroj na zhotovovanie autoportrétov na každej svadbe, každom večierku, každej firemnej párty alebo na každej rodinnej akcii!

Dotkni sa obrazovky -> usmievaj sa -> a cvak -> fotka ako maľovaná. Celé to trvá len pár sekúnd a originálny portrét je na svete. Táto fotobúdka navyše dokáže fotografie aj vytlačiť vo vysokej kvalite!

ORIGINÁLNE REKVIZITY a POZADIE

Dobrú fotku bezpochyby dotvára aj pozadie a nie je tomu inak ani u fotobúdky. Preto mu venujeme špeciálnu starostlivosť. Pozadie si môžete sami vybrať z nášho vzorkovníka a ak si nevyberiete, navrhneme a vyrobíme úplne originálne. A teraz pozor! Držte sa! Dokážeme aj kľúčovať! t.j. virtuálne zmeniť pozadie vnútri v našej fotobúdke. Klasických aj tematických rekvizít máme plný sklad. Ak sa vám to stále nezdá dosť, kúpime na vašu párty úplne originálne rekvizity. Vašej fantázii a našej fotobúdke sa medze nekladú!

KAM SA pixBOX HODÍ?

A kde že to bude pixBOX slúžiť? Na firemných akciách a rôznych párty. Na svadbách, oslavách narodenín a iných výročí. Vhodnou príležitosťou sú tiež veltrhy a výstavy, maturitné plesy a ďalšie spoločenské udalosti. pixBOX ocenia aj reklamné, produkčné a eventové agentúry, ktoré ho môžu nasadiť ako dôležitú súčasť programu. pixBOX môže byť aj vhodným doplnkom každého slávnostného otvorenia pobočky, predajne či reštaurácie. pixBOX sa skrátka hodí všade tam, kde sú ľudia. pixBOX je fotobúdka, ktorú ľudia milujú!

ČO ZA TO DÁM?

Zaujíma vás, na koľko Vás tá kopa srandy vyjde? Máme pre Vás pripravených hneď niekoľko výhodných balíčkov, z ktorých si vyberiete ten najvhodnejší pre Vašu akciu. Avšak chápeme, že Vaše podujatia a želania môžu byť ešte viac rôznorodé, preto je pixBOX natoľko prispôsobivý, že Vám radi ušijeme ponuku priamo na mieru. Mimochodom cena prenájmu pixBOXu sa začína už od 99€. Neváhajte nás preto kontaktovať!

AKO NA TO?

Celé je to veľmi jednoduché. Stačí sa len ozvať na jeden z uvedených kontaktov a o všetko ostatné sa postará náš profesionálny tím. Privezieme pixBOX až na miesto svadby, večierku, všetko zapojíme, nastavíme, starostlivo sa postaráme o pozadie a potom to už ide ako po masle. Postavte sa pred pixBOX a dotknite sa dotykového displeja. Cvak, cvak, cvak a fotobúdka sama zloží jednotlivé snímky do jednej fotky a opatrí ju grafickým prúžkom vašej akcie, vašej svadby. Podľa potreby ich automaticky vytlačte, a každý si tak môže odniesť z večierku domov svoju vlastnú fotografiu. Nie je to však zďaleka jediná možnosť, ako si túto geniálnu fotobúdku naplno užiť. pixBOX totiž podporuje sociálne siete, ako napr. Facebook. Môžete tak svoje najlepšie fotografie rovno zdieľať so svojimi priateľmi.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Služby fotobúdky pixBOX poskytujeme hlavne v Bratislave a na juhu Slovenska, ale radi prijímame objednávky kdekoľvek na Slovensku a v zahraničí. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. My sa vám obratom ozveme.

w.   www.pixbox.eu

e.    info [at] kalman [dot] eu

m.   0915 660550

 

PIXBOX.EU | člen skupiny kalman.eu

 


 

Vaša TOPsvadba.sk | svadba bez hraníc

 

Odporúčať priateľovi