Tipy

Tippek

FACEBOOK RSS

5 tipov ako byť dokonalým ženíchom

 

Väčšina rád, čo sa týka svadby, či už na internete alebo v časopisoch a magazínoch, je určená ženám. Čo ale ženích? Je to predsa osoba, bez ktorej by svadba ani nemohla byť. Preto, aj keď je takmer všetka pozornosť sústredená na očarujúcu nevestu, netreba zabúdať ani na nemenej dôležitú polovičku. Prinášame vám 5 tipov ako byť dokonalým ženíchom.

SVADOBNÝ VEĽTRH - ideálne miesto na svadobné prípravy bez stresu

Ideálne miesto na svadobné prípravy bez stresu!

Zásnubný prsteň sa na vašom prstenníku vyníma už nejaký ten piatok a vy spolu s partnerom začínate uvažovať o organizácii najkrajšieho dňa svojho života. Najskôr sa s partnerom zosynchronizujte a nájdite si vhodný termín na túto dôležitú životnú udalosť. Následne by ste si mali odpovedať na otázku, či chcete skôr menšiu alebo veľkú svadbu a podľa toho aj vyberať vhodnú lokalitu. Aký štýl svadby by sa vám páčil viac? Klasická v reštaurácii, romantická na zámku alebo skôr neštandardná na lúke pod hviezdnou oblohou? Keď si ujasníte základné atribúty a skĺbite vaše sny s reálnymi možnosťami, môžete pokračovať v ďalšom plánovaní.

Hľadáte niečo originálne na Vašu svadbu?

Všetci svadobčania sa zamilujú do zábavného fotenia s fotoboxom FUNFACE !

 

Funface fotobox, ak chcete fotokútik alebo fotobúdka už nie je na našom trhu až takou novinkou. S unikátnym zariadením, ktoré sme si sami navrhli aj vyrobili, pôsobíme na trhu už dva roky a máme za sebou veľa svadieb, osláv, či eventov pre top organizácie a firmy na celom Slovensku i v zahraničí.

 

Wedding weekend - svadobný veľtrh v Salóne EvaMária

Salón EvaMária sídli v dvoch slovenských mestách – Banskej Bystrici a Hlohovci. O svoje zákazníčky sa svedomito stará, a preto si práve pre Vás, milé nevesty, pripravil podujatie Wedding weekend. Môžete sa tešiť na množstvo modelov svadobných šiat anglickej značky Hadassa, talianskej Lumina Beni a španielskej značky Tina Valerdi, ktorých je Salón EvaMária výhradným distribútorom.

Svadba v Šport Hoteli*** Donovaly

Zažite nezabudnuteľný deň „D“ v príjemnom rodinnom prostredí hotela Nízkych tatier. Šport Hotel *** na Donovaloch Vám ponúka najkrajšie priestory na svadobnú hostinu v hotelovej reštaurácií, alebo kongresovej miestnosti, svadbu pod holým nebom na horskej terase, výbornú domácu gastronómiu, pestrý sortiment nápojov a jedinečnú útulnú atmosféru hotela. Na horskej terase je k dispozícii veľká trávnatá plocha ideálna pre sobášny obrad.  Profesionálny, ustretový a vždy nápomocný personál Vám bude k dispozícii počas celého dňa aby všetko bolo k Vašej spokojnosti. Pripravíme pre Vás slávnostnú večeru, polnočné rauty, výzdobu, program, DJ-a, animátorov a všetko dôležité podľa vašich predstáv a požiadaviek. Prežite svoju svadbu v krásnom horskom prostredí historického hotela na Donovaloch.

KAŠTIEĽ PÉCHY HERMANOVCE PRI PREŠOVE MEDZI SIEDMIMI NAJROMANTICKEJŠÍMI HOTELMI EURÓPY

V Hermanovciach dňa 12. mája 2016  – Historický Kaštieľ Péchy v Hermanovciach pri Prešove bol zaradený ako jediný zo Slovenska medzi 7 najromantickejších hotelových destinácií podľa výberu cestovateľského blogu neziskovej organizácie Historické hotely Európy (Historic Hotels of Europe). Kaštieľ Péchy Hermanovce tak spolu s ostatnými šiestimi hotelmi obstál v konkurencii viac ako 500 európskych hotelov z 18 krajín a zaradil sa do finálneho výberu najidylickejších miest, kde by si budúci novomanželia mali vymeniť svoje sľuby.

Vytvorte si svoj zoznam svadobných želaní

Sťahujete sa do nového bytu a potrebovali by ste pomôcť so zariadením? Čakáte prírastok do rodiny a zišiel by sa vám nový kočík alebo sedačka do auta? Dajte jednoducho tip svojim svadobným hosťom na dary, ktoré by vás potešili. Ušetrite im tak čas pri výbere a peniaze za darčeky, ktoré pre vás v tomto období nemusia byť až tak dôležité.

Svadba? Zabudnite na usporiadané kvetinové aranžmány, privítajte nové trendy

Čo je „in“ vo svete svadieb? Rozhodli sme sa na jeden deň premeniť sálu hotela Crowne Plaza Bratislava na svadobný raj a preskúmať, čo tento rok čaká zaľúbené páry. Trendom sú kovové prvky v kombinácii s pastelovými farbami. Kľúčom sú vhodne zladené všetky prvky do najmenších detailov. Zabudnite však na usporiadané kvetinové aranžmány, ale privítajte skôr voľnejšie kytice kvetov, vázy a romantické sviečky v rôznych veľkostiach a farbách.

SVADOBNÉ ŠATY UŠITÉ NA MIERU? = ŽIADNY PROBLÉM

V súčasnosti už svadobný deň nepozná žiadne neprekročiteľné hranice. A tak sa postupne zvyšujú aj nároky budúcich neviest, ktoré si ten svoj výnimočný deň naplánovali do posledného detailu. Nemalým „detailom“ ich veľkého dňa sú samozrejme svadobné šaty. Tak prečo sa nenechať rozmaznávať vo svojich vlastných vysnívaných šatách? Momentálne to nie je žiadny problém. Práve naopak. Ušitie svadobných šiat na mieru disponuje množstvom výhod. 

Reháčik – svadobná fotobúdka? Jednoducho ju CHCEŠ!

Už nevymýšľajte čím spestriť svadobné fotenie, program, či hostinu. Fotobúdka Reháčik vyfotí, vytlačí, rozosmeje a zabaví.

TÍ NAJLEPŠÍ NA EUROPEAN BRIDAL WEEK

Počas víkendu 23. - 25. apríla sa uskutočnila prestížna medzinárodná svadobná výstava EUROPEAN BRIDAL WEEK v nemeckom meste Essen, ktorej sa zúčastnili všetky uznávané značky svadobných šiat z viac než 20 krajín sveta.

Hudba na svadbu: Na toto pri výbere určite nezabudnite!

Hudba je základom každej svadby. Pri svadobných prípravách si preto dajte určite na výbere tej správnej kapely alebo DJ poriadne záležať. Pamätajte však i na to, že zábava nie je jediné, na čo by ste v súvislosti s hudbou pre váš veľký deň mali myslieť. Príjemné tóny by totiž mali znieť už pred samotnou veselicou, a to na svadobnom obrade, počas gratulácií novomanželom, neskôr v priebehu svadobnej hostiny, ale aj v prestávkach medzi dvomi kolami DJ či kapely. Pre takúto príležitosť je priam ideálny romantický klavírny sprievod v podaní pianistu, ktorý bude nepochybne výnimočným zážitkom pre všetkých účastníkov svadobného obradu, alebo ako príjemný hudobný podmaz vytvorí tú pravú atmosféru pri jedle či rozhovoroch hostí.

Syndikovať obsah