TÍ NAJLEPŠÍ NA EUROPEAN BRIDAL WEEK

Počas víkendu 23. - 25. apríla sa uskutočnila prestížna medzinárodná svadobná výstava EUROPEAN BRIDAL WEEK v nemeckom meste Essen, ktorej sa zúčastnili všetky uznávané značky svadobných šiat z viac než 20 krajín sveta.

Účastníkmi veľtrhu boli naozaj len tí najlepší v národných a medzinárodných meradlách v svadobnom spracovateľskom priemysle. Zúčastnení výrobcovia pracujú s tímom dizajnérov, ktorí uplatňujú nové trendy, aplikujú inovácie v svadobných kolekciách na najbližšie sezóny v celosvetovom ponímaní. 

Preto sa nemožno čudovať, že na túto výstavu sa mohli prepracovať naozaj len tí najlepší.

Ako možno získať uznanie hodné účastníka výstavy EUROPEAN BRIDAL WEEK?

Mohlo by sa zdať, že svadobná značka sa stane uznávanou vtedy, keď si urobí dobrú reklamu a osloví veľa klientov. Nie je to však vôbec také „jednoduché“. Kto chce patriť do sveta špičkovej svadobnej módy, musí sa riadiť svetovými trendmi, pracovať s tými najkvalitnejšími materiálmi, modely musia byť prepracované do posledného detailu a v neposlednom rade musia tieto šaty ohúriť nielen svetových návrhárov a kritikov, ale taktiež a predovšetkým budúce nevesty.

Ak ste sa zúčastnili EUROPEAN BRIDAL WEEK určite ste odchádzali očarení dokonalou krásou, pretože nijaké prvoplánové či gýčovo prekombinované svadobné róby tu nemajú žiadne miesto.

Na svoje si určite prišli všetky nevesty, pretože v Európe nájdeme značky, ktoré sršia hravosťou, oplývajú romantikou, ohurujú extravagantnosťou či uhladzujú elegantnosťou. Na výstave však nechýbali ani kúsky pre odvážnejšie nevesty s výraznejšími vzormi, ktoré sú sofistikované, tradičné, alebo aj zatúlané ďaleko od normy.

Uznávaní návrhári predstavili  v Essene to naj zo svojho najnovšieho portfólia.

Výstava sa však nevenovala len najnovšej móde svadobných šiat. Účastníci sa mohli kochať ponukou množstva doplnkov a špeciálnych svadobných výrobkov pre nadchádzajúcu sezónu.  Na svoje si prišli aj páni pri prehliadke pánskych odevov, rovnako bolo na výstave prezentované detské oblečenie, obuv, či večerné a iné slávnostné šaty.

Výstavy sa zúčastnila taktiež čoraz populárnejšia značka luxusných svadobných šiat Hadassa, či novozrodená španielska značka Tina Valerdi, ktorá na veľtrhu predstavila aj niekoľko kúskov zo svojej novej pripravujúcej kolekcie.

 


PR.článok.167

Odporúčať priateľovi