SVADOBNÉ ŠATY UŠITÉ NA MIERU? = ŽIADNY PROBLÉM

V súčasnosti už svadobný deň nepozná žiadne neprekročiteľné hranice. A tak sa postupne zvyšujú aj nároky budúcich neviest, ktoré si ten svoj výnimočný deň naplánovali do posledného detailu. Nemalým „detailom“ ich veľkého dňa sú samozrejme svadobné šaty. Tak prečo sa nenechať rozmaznávať vo svojich vlastných vysnívaných šatách? Momentálne to nie je žiadny problém. Práve naopak. Ušitie svadobných šiat na mieru disponuje množstvom výhod. 

Výhody šitia svadobných šiat na mieru

Svadobné šaty ušité na mieru sú len vaše. To znamená, že si buď môžete vybrať z už existujúcich modelov a nechať si ich ušiť na mieru, alebo si „poskladať“ svoju vysnívanú róbu vo vám vyhovujúcej veľkosti, a samozrejme aj farbe. To je zárukou dokonalého výsledku na vašej postave. Ak máte ideálne krivky, ktoré chcete zvýrazniť, ale aj pri prípadných nedostatkoch, ktoré by ste potrebovali vhodným strihom šiat zakryť. Ak budú vaše šaty ušité pre vás na mieru, zabezpečia vám pocit pohodlia počas celého svadobného dňa. Nemusíte sa dokonca ani obávať, že svadobné šaty počas tanečnej zábavy či fotenia poškodíte, a následne vás bude čakať v svadobnom salóne účet za náhradu škody. Rovnako si svoje svadobné šaty na mieru môžete kreatívne doplniť. Najväčšou výhodou je však určite to, že šaty ušité vám na mieru budú jedinečné, dokonalé, nové a žiariace čistotou. Pri požičiavaní svadobných šiat sa často siaha po rôznych úpravách a čisteniach, a hoci sa salóny snažia šaty opätovne dostať do čo najdokonalejšieho vzhľadu, nikdy to nenahradí nový originál.

Voľba ušitia svadobných šiat na mieru vám zaručuje aj isté pohodlie v predsvadobnom období. Nemusíte venovať zháňaniu šiat toľko času ako nevesty, ktoré sa rozhodnú hľadať svoje vysnené šaty v požičovniach salónov.

Čo s ušitými šatami na mieru po svadbe? Môžu vám ostať ako krásna spomienka na váš výnimočný deň, ktorou sa budete tešiť so svojimi deťmi či vnúčatami. Ak ste však biznisduša, môžete ich ponúknuť na niektorom zo svadobných portálov a získať aspoň časť investovaných financií naspäť.

Na čo si pri šití šiat na mieru dávať pozor?!

1. Dbajte na to, aby ste si dali ušiť svadobné šaty niektorej známej značky u dobrého predajcu. Tu si budete môcť šaty vopred pozrieť, či vyskúšať, a tak sa zbavíte stresu z neočakávaného výsledku. Predíde sa tým sklamaniu z toho, že šaty na obrázku nevyzerajú v reáli podľa vašich predstáv.

2. Predajca, ktorého oslovíte, by mal mať s predajom svadobných šiat a šitím na mieru značné skúsenosti. Okrem vyššej profesionality je tu aj predpoklad, že takýto predajca vám ponúkne najpriateľskejšiu cenu, pretože je priamo prepojený s výrobou.

3. Ak vám záleží na detailoch a kvalite, vyberajte svadobné šaty značiek vystavujúcich svoje modely na medzinárodnom veľtrhu svadobných šiat EUROPEAN BRIDAL WEEK a určite nebudete sklamané. Odporúčame nami overené značky HADASSA a TINA VALERDI.


PR.článok.169

Odporúčať priateľovi