Svadba v Šport Hoteli*** Donovaly

Zažite nezabudnuteľný deň „D“ v príjemnom rodinnom prostredí hotela Nízkych tatier. Šport Hotel *** na Donovaloch Vám ponúka najkrajšie priestory na svadobnú hostinu v hotelovej reštaurácií, alebo kongresovej miestnosti, svadbu pod holým nebom na horskej terase, výbornú domácu gastronómiu, pestrý sortiment nápojov a jedinečnú útulnú atmosféru hotela. Na horskej terase je k dispozícii veľká trávnatá plocha ideálna pre sobášny obrad.  Profesionálny, ustretový a vždy nápomocný personál Vám bude k dispozícii počas celého dňa aby všetko bolo k Vašej spokojnosti. Pripravíme pre Vás slávnostnú večeru, polnočné rauty, výzdobu, program, DJ-a, animátorov a všetko dôležité podľa vašich predstáv a požiadaviek. Prežite svoju svadbu v krásnom horskom prostredí historického hotela na Donovaloch.

Šport Hotel*** Donovaly

V korunách stromov, chránený od ruchu parkoviska a centra obce Donovaly sa na kopci pýši najstarší hotel v okolí - Šport Hotel*** Donovaly. Po rozsiahlej rekonštrukcii si dnes hostia užívajú nové priestory reštaurácie, lobby baru, kaviarne, krásny nový wellness so saunovým svetom, bazénmi, fitness centrom a masážami. Nové izby zaručia komfort rodinám s deťmi, párom, priateľom ako aj kongresovým hosťom. Nové interiéry potešia najmä milovníkov prírodných materiálov. Náš horský hotel bol vždy známy svojou neformálnou rodinnou atmosférou a historickým významom pre dnes už dokonale vybudované letné i zimné stredisko Donovaly.

Šport Hotel je hotelom s tradíciou, neformálnou rodinnou atmosférou ako aj historickým významom pre dnes už rozsiahle a vybudované lyžiarske stredisko Donovaly.

Trojhviezdičkový hotel ponúka kvalitné, nadštardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kavierne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Hostia sa možu nechať rozmaznávať v krásnom zrenovovanom wellness so saunovým a bazénovým svetpom, zacvičiť si vo fitness centre či zrelaxovať na masaži.

Od položenia prvých základov v minulom storočí prešiel hotel mnohými rekonštrukciami. Zatiaľ najrozsiahlejšia a kompletná modernizácia priestorou reštaurácie, lobby baru, wellnesu a izieb prebehla v roku 2015. Od apríla 2016 otvárame dvere Šport Hotela opäť a vítame ako nových, tak aj našich stálych a verných hostí, ktorí sa s radosťou vracajú na toto rozprávkové miesto oddychu a pokoja.

Wellness

Hostia si po znovuotvorení a kompletnej rekonštrukcii Šport hotela Donovaly môžu užívať krásny nový saunový svet so štyrmi veľkými saunami (fínska, infra, parná, soľná) spolu s ľadovým bazénom na schladenie a relaxačnou oddychovou miestnosťou.

Súčasťou wellness je aj súkromný priestor s vírivou vaňou, profesionálne fitness centrum, veľký a malý bazén s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Príďte sa sami presvedčiť o kvalite bezkonkurenčného wellness sveta široko ďaleko.

Reštaurácia

Vynikajúca domáca kuchyňa a gastronomické služby sú pre nás prioritou. Nie je nič krajšie, ako sa po dlhom dni na horách chutne najesť. V našej kuchyni myslíme aj na vegetariánov, hostí s rôznymi potravinovými alergiami či intoleranciami a v neposlednom rade na spokojné brušká detí. Detské menu poteší každého drobca. Varíme tradičné slovenské jedlá s moderným nádychom. Dve veľké reštaurácie s kapacitou do 120 ľudí sú ideálnym miestom pre svadby, narodeninové oslavy, významné rodinné udalosti či firemné akcie. Ponúkame možnosť posedieť si pri dobrej kávičke v útulnom lobby bare a kaviarni, alebo vychutnať si kvalitný koňak s cigarou vo fajčiarskom salóniku. Priestor pre neformálne stretnutia akéhokoľvek druhu ponúka horská terasa s vonkajším grilom. Často sa tu usporadúvajú rôzne oslavy aj priateľské posedenia počas slnečných letných dní. Sladkou bodkou na záver je výber domácich koláčikov a dezertov.

Ubytovanie

Kompletne zrekonštruované moderné a priestorovo veľkoryso riešené izby Šport Hotela*** Donovaly sú ideálnym ubytovaním nielen pre mladé rodiny s deťmi, ale aj pre zamilované páry, skupiny priateľov či obchodných partnerov. Novinkou sú u nás priestranné Family Suite, v ktorých nájde svoj komfort štvorčlenná rodina s možnosťou detskej postieľky.

Zariadenie hotela je v dokonalej harmónii s horským prostredím a uspokojí požiadavky aj náročného hosťa. Celková kapacita hotela je 99 pevných lôžok, pričom sú všetky izby vybavené kúpeľňou s WC, denne dopĺňaným mini barom, telefónom, televíziou so satelitom a Wi-Fi pripojením.

 

Atrakcie a okolie

Súčasťou areálu Šport Hotela*** Donovaly je aj multifunkčné ihrisko prispôsobené na športy ako tenis, volejbal, basketbal či futbal. Mladé rodiny s deťmi milujú čas strávený na originálnom drevenom ihrisku vybavenom preliezkami, šmykľavkami, hojdačkami, kolotočmi s množstvom iných zaujímavých atrakcií. Dedinku Donovaly obľubujú priaznivci zimných aj letných športov. Známa je ako lyžiarske stredisko počas zimných mesiacov vhodné najmä pre malých alebo začínajúcich lyžiarov.

Lyžiarska škola, požičovne lyží, obchody so športovými potrebami a Park Snow ľadová plocha s požičovňou korčúľ sú vzdialené len pár minút chôdze od hotela. V lete sú Donovaly obľúbenou destináciou milovníkov aktívneho životného štýlu, bicyklovania, adrenalínových športov alebo turistiky. Prírodou vedie množstvo označených horských cyklotrás, turistických chodníkov a kilometre bežeckých tratí.

Deti

Únia materských centier certifikovala Šport Hotel*** Donovaly ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám. Samozrejmosťou sú pre hostí detské postieľky s obliečkami, detské stoličky, vaničky alebo nočníky. V reštaurácii si detičky pochutia na Zajkovom menu pre najmenších. Pred hotelom je situované vonkajšie drevené ihrisko s preliezkami, šmykľavkami, kolotočom a hojdačkami. Pre staršie deti je v areály vybudované multifunkčné ihrisko, kde je

možné zahrať si tennis, volejball a rôzne iné loptové hry. Potápnici, ktorí sa tešia kúpaniu sa vybláznia v novom wellness. Bazénový svet - malý a veľký bazén poskytnú každému malému hosťovi zábavu na dlhé hodiny

Kongresy

Priestory hotela sú ideálne navrhnuté a prispôsobiteľné na organizovanie kongresov, firemných podujatí, školení alebo team-buildingov. K dispozícií je plne vybavená kongresová miestnosť disponujúca rýchlym Wi-Fi pripojením, ktorá poskytuje firemným klientom maximálny komfort a pohodlie. Počas rekonštrukcie hotela prebehla prístavba novej kongresovej sály s kapacitou do 120 miest kino sedenie. Dôraz kladieme na individuálny a profesionálny prístup. Postaráme sa o návrh eventu na mieru a jeho kompletnú realizáciu. Doplnkové služby na oživenie pracovných dní - degustácie vín, súkromná škola varenia, outdoor/indoor aktivity, hudobné vystúpenia a rôzne iné podľa požiadaviek. Reštauračné priestory je možné prispôsobiť požiadavkám kongresu a ich veľkosť je vhodná na večerné programy či spoločenské udalosti.

Šport Hotel*** Donovaly ponúka obchodným partnerom ubytovanie v dvoj-, troj- alebo štvor- posteľových izbách. Na každej izbe je možné oddeliť postele. Celková kapacita hotela je 99 pevných lôžok. Izby prešli v roku 2015 rekonštrukciou a sú vybavené rýchlym Wi-Fi pripojením, televízorom so satelitom, telefónom a kúpeľnou s WC.

Pre vaše obchodné stretnutia, kongresy a team buildingy pripravíme catering na základe vašich požiadaviek. Coffee breaky, rauty, servírované menu - rozhodnutie je len na vás, radi vám však poradíme a odporučíme to najlepšie pre vašu akciu.

 

www.hotelsport.sk

 

Šport Hotel*** Donovaly

Donovaly 81

976 39 Donovaly

 

Tel: +421 484 299 020

Mobil: +421 902 898 900

Email: recepcia [at] hotelsport [dot] sk

 


PR.článok.173

Odporúčať priateľovi