hotely, reštaurácie

hotely, reštaurácie

"dobrá rada nad zlato"
 
Milé dámy,
musíte rozhodnúť o toľkých veciach, repríza odpadá. Výber svadobného miesta je ich prioritou. A medzi nami priznajme si pravdu, je len málo žien, ktoré by sa nechceli stať aspoň na jeden deň princeznou a vydávať sa na zámku. Predstavte si sobáš v zámockej kaplnke či kupole zámku a nádhernú svadobnú hostinu v jednej zo zámockých sál. Paráda na akú sa nezabúda. A nebojte sa pýtať, aby Vaše predstavy bolo možné naplniť podľa očakávania. Prajeme Vám aby ste si vychutnali každý okamih.
 
Zámok Topoľčianky - www.zamoktopolcianky.sk

Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky
Parková 1, 951 93 Topoľčianky
telefon: recepcia: 037/7777 555, fax: 037/7777 556 web: http://www.zamoktopolcianky.sk
V nádherných historických priestoroch nájdete všetko pre Váš vysnívaný svadobný deň. Zámok Topoľčianky je to pravé miesto, kde nájdete všetko čo potrebujete. Máme tradíciu v organizovaní svadobných hostín pre domácich aj zahraničných klientov. Garantujeme Vám nazabudnuteľný zážitok z tohto pre Váš život veľmi významného dňa. Ponúkame Vám očarujúce nádvorie s fontánou, priestory dýchajúce históriou na civilný aj cirkevný obrad, ako aj na svadobnú hostinu. Honosná Svadobná sála alebo priestranná Spoločenská sála sú ideálnym miestom, kde si môžete vychutnať naše jedinečné svadobné menu a zabávať sa do skorých ranných hodín. Pre menšie svadby v kruhu Vašich najbližších Vám ponúkame komorný Turecký salónik. Okrem svadobnej hostiny môžete využiť aj naše ubytovanie. Naše profesionálne služby a priateľský prístup Vám dodajú v tento krásny deň pocit šťastia, ktorý zaručí Vašu spokojnosť.
Zámok TopoľčiankyZámok TopoľčiankyZámok TopoľčiankyZámok TopoľčiankyZámok TopoľčiankyZámok TopoľčiankyZámok TopoľčiankyZámok TopoľčiankyZámok TopoľčiankyZámok Topoľčianky

RESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.o

RESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.o

RESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.o
Donovaly 198, 976 39
telefon: +421917432504 web: http://www.residencehotel.eu
Exkluzívne zariadená reštaurácia, nádherný výhľad na panorámu Nízkych Tatier a personál, ktorý urobí všetko pre to aby ste si užili svoj výnimočný deň v absolútnej pohode-to sú ideálne ingrediencie pre nezabudnuteľnú svadbu. Pripravíme hostinu, výzdobu, kvety, zákusky, tortu ale aj program a svadobnú zábavu presne podľa vašich predstáv. Zabezpečíme DJ-a, živú kapelu, staršieho, či iné kultúrne vystúpenie s ktorým si užijete oslavy až do rána.
RESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.oRESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.oRESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.oRESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.oRESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.oRESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.oRESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.oRESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.oRESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.oRESIDENCE HOTEL & CLUB s.r.o

Šport Hotel ***

Šport Hotel ***

Šport Hotel ***
Donovaly 15, 967 36 Donovaly
telefon: +421 484 299 020 web: http://www.hotelsport.sk
Zažite nezabudnuteľný deň „D“ v príjemnom rodinnom prostredí hotela Nízkych tatier. Šport Hotel *** na Donovaloch Vám ponúka najkrajšie priestory na svadobnú hostinu v hotelovej reštaurácií, alebo kongresovej miestnosti, svadbu pod holým nebom na horskej terase, výbornú domácu gastronómiu, pestrý sortiment nápojov a jedinečnú útulnú atmosféru hotela. Na horskej terase je k dispozícii veľká trávnatá plocha ideálna pre sobášny obrad. Profesionálny, ustretový a vždy nápomocný personál Vám bude k dispozícii počas celého dňa aby všetko bolo k Vašej spokojnosti. Pripravíme pre Vás slávnostnú večeru, polnočné rauty, výzdobu, program, DJ-a, animátorov a všetko dôležité podľa vašich predstáv a požiadaviek. Prežite svoju svadbu v krásnom horskom prostredí historického hotela na Donovaloch.
Šport Hotel ***Šport Hotel ***Šport Hotel ***Šport Hotel ***Šport Hotel ***Šport Hotel ***Šport Hotel ***Šport Hotel ***Šport Hotel ***Šport Hotel ***

Technopol Services s.r.o.

Technopol Services s.r.o.

Technopol Services s.r.o.
Kutlíkova 17, 852 50, Bratislava V.
telefon: +421 2 682 86 272, +421 903 281 859 web: http://www.biznisuite.sk
SVADBA môže byť malou rodinnou oslavou alebo veľkolepou udalosťou s množstvom hostí. Útulná reštaurácia alebo kongresová sála s kapacitou až 180 hostí, nech sa páči, vyberte si. Congress Centre a Catering tvoria dve esencie značky BIZNISUITE, zaoberajúce sa komplexným zabezpečením spoločenských akcií vo vlastných priestoroch alebo v priestoroch zodpovedajúcich aj najnáročnejším požiadavkám klienta. Viac ako 12 ročné skúsenosti v oblasti gastronomických služieb a profesionálny personál s radosťou prispejú k tomu, aby sa aj váš svadobný deň pre vás stal nezabudnuteľnou udalosťou. Ochutnávku svadobného menu pre vás pripravíme zdarma.
Technopol Services s.r.o.Technopol Services s.r.o.Technopol Services s.r.o.Technopol Services s.r.o.Technopol Services s.r.o.Technopol Services s.r.o.Technopol Services s.r.o.Technopol Services s.r.o.Technopol Services s.r.o.Technopol Services s.r.o.

Diamant Hotel****

Diamant Hotel****

Diamant Hotel****
9225 Dunakiliti, Maďarsko
telefon: +36 96 671 470 web: http://www.diamanthotel.hu/sk/svadby
Raz možno v živote každého človeka nastane "veľký deň", keď si so svojou polovičkou prisahajú večnú vernosť. K tomuto krásnemu sviatku patrí dokonalé prostredie a profesionálna organizácia, k čomu môžu vo veľkom prispieť a poskytnúť mnoho možností Diamant Hotel a Sári Čarda, ktoré sa nachádzajú v srdci Szigetközu v Dunakiliti. Ponúkajú Vám romantické miesta v rôznych štýloch, a ani novomanželský apartmán sa netají svojím luxusom.
Diamant Hotel****Diamant Hotel****Diamant Hotel****Diamant Hotel****Diamant Hotel****Diamant Hotel****Diamant Hotel****Diamant Hotel****Diamant Hotel****Diamant Hotel****

Maranello Ristorante

Maranello Ristorante

Maranello Ristorante
Dom obchodných činností, Vlčie hrdlo 1/A, Bratislava
telefon: 0911 50 40 40 web: http://www.maranello-ristorante.sk
Sme reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená:PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie, stužkové, plesy. Naša reštaurácia Vám ponúka elegantné priestory s výborným jedlom a príjemným personálom, aby sa Váš svadobný deň stal aj vďaka nám jedinečným! Reštaurácia disponuje kapacitou komfortného sedenia až pre 130 osôb za rovnými stolmi a 110 osôb za kruhovými stolmi, alebo salónikom pre 30 osôb. Možnosť usporiadania obradu priamo u nás, v interiéri i exteriéri. Našou snahou je splniť všetky Vaše individuálne požiadavky. Zabezpečíme pre Vás jedlá, nápoje, zákusky a torty, kvetinovú výzdobu a dekorácie priestoru ako aj svetelnú a hudobnú produkciu presne podľa Vašich predstáv. K dispozícii svadobný apartmán GRÁTIS pre mladomanželov a zvýhodnené ceny ubytovania pre Vašich hostí v hoteli Modena***. V reštaurácii Maranello ristorante nájdete všetko, čo potrebujete!
Maranello RistoranteMaranello RistoranteMaranello RistoranteMaranello RistoranteMaranello RistoranteMaranello RistoranteMaranello RistoranteMaranello RistoranteMaranello RistoranteMaranello Ristorante

Hotel Gino Park Palace ****

Hotel Gino Park Palace ****

Hotel Gino Park Palace ****
Orlové 116, 01701 Považská Bystrica
telefon: 00421 42 44 59 600, 00421 917 99 88 77 web: http://www.parkpalace.sk
Hotel Gino Park Palace**** sídli v historickej budove barokového kaštieľa z roku 1612 a nachádza sa v Považskej Bystrici, v miestnej časti Orlové. ​Hotel poskytuje atraktívne a komfortné ubytovanie v 48 izbách. Izby De luxe a De luxe Suite sa nachádzajú na prízemí a prvom podlaží a sú zariadené v historizujúcom štýle s množstvom atraktívnych prvkov, ako sú krištáľové lustre, pôvodné štukové stropy a krásne vysoké okná. V podkroví sú situované izby Standard, ktoré sú zariadené moderne v príjemných zemitých farbách. Tieto izby sú podkrovné a ich súčasťou sú pôvodné drevené trámy, ktoré im dodávajú útulnosť a zároveň sú dôkazom veľmi citlivého prístupu k rekonštrukcii pôvodného objektu.
Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****Hotel Gino Park Palace ****

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection by Marriott

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection by Marriott

Dvořákovo nábrežie 6, 811 02 Bratislava; telefon: +421 (0)2 3223 8222;

Sheraton Bratislava Hotel

Sheraton Bratislava Hotel

Pribinova 12, 811 09 Bratislava; telefon: +421 (0)2 3535 0000;

Hotel Plauter Kúria

Hotel Plauter Kúria

Kurtaserská 3369; telefon: +421 917 232 545;