Reháčik – svadobná fotobúdka? Jednoducho ju CHCEŠ!

Už nevymýšľajte čím spestriť svadobné fotenie, program, či hostinu. Fotobúdka Reháčik vyfotí, vytlačí, rozosmeje a zabaví.

S manželom sme absolvovali svadbu pred pár mesiacmi. Samozrejme aj v našom zozname figurovala téma aký program vymyslieť, aby sa svadobní hostia zabavili. Priatelia mi vraveli: „hlavne nech je čo jesť a piť” J. Kvalitné jedlo a pitie patrí už neodmysliteľne k takejto udalosti, ale predsa, svadba nie je narodeninová párty. Stretávajú sa viaceré generácie, mnohí hostia sa nepoznajú, a nám bolo jasné, že je nevyhnutné postarať sa trošku o to, aby to takpovediac neviazlo. Nechceli sme zábavu doslova organizovať, ale pri predstave  kačacieho tanca alebo nebodaj vláčika (proti gustu žiaden dišputát), sme chceli vymyslieť niečo, čo by ľudí naozaj pobavilo, nebolo stereotypné a opozerané. A tak pri pátraní po rôznych tipoch na internete, som narazila na jednoduché riešenie ... FOTOBÚDKA!

A bolo! Ani som neváhala! Môj manžel, po svadbe povedal: „tak jednoduché riešenie, na vyčarovanie toľkých úsmevov”. A priznám sa, vystihol to naozaj dokonale.

A tak vznikol Reháčik- Svadobný foťáčik! Doslova sme si fotobúdku vyrobili a vznikol jeden krásny projekt, ktorý by mal pomôcť rovnako ako mne, aj iným nevestám, netrápiť sa už viac zbytočne nad tým, ako rozveseliť hostí.

Rozhodli sme sa byť prvou fotobúdkou na Slovensku, ktorá sa automaticky prenajíma na celý priebeh hostiny. Boli sme bez stresu koľko času ešte máme a kto sa stihol či nestihol pofotiť. Vznikli originálne, uvoľnené, improvizované fotky všetkých zúčastnených. A s pomocou rekvizít sme mali ešte viacej srandy.

Vyvolalo to v ľuďoch spontánnosť, čo bolo pre nás najdôležitejšie. Bolo to nesilené, osobité, zábavné, blaznivé, plné radosti a hlavne také ako sme sami chceli.

 

M: +421 949 131 838

www.svadobnyrehacik.sk

www.facebook.com/SvadobnyRehacik

 


PR.článok.168

Odporúčať priateľovi