Premeňte vašu svadbu či fotenie na nezabudnuteľný zážitok

Svadobný veterán premení váš veľký deň v niečo veľmi špeciálne. Je to ideálny spôsob, ako osláviť jeden z najkrajších životných momentov - a možno to spraviť aj netradične. Svadobné auto dodá vaším spomienkam potešenie, úsmev na tvári a možno aj trošku bláznivosti. Špeciálne, ak sa nejedná o auto, ktoré je vidieť na každej druhej svadbe a fotke.

Naše autá sú trošku z iného súdku. Nie sú to nudné strieborné alebo biele moderné limuzíny. Nie sú to ani bežné autá, ktoré vidno každý deň na cestách. Majú niečo svoje: jedinečnosť. A možno trošku retro, či vintage štýl. Pretože nechceme, aby váš svadobný deň bol nudný a šedivý.

Ak sa teda pri vychádzaní z kostola, alebo pri svadobnom fotení chcete potešiť pohľadom na malé MINI s macíkom Mr. Beana, ktorý k nemu neodmysliteľne patrí... alebo starým retro VW Transporterom, ozvite sa nám.

Zastávame totiž názor, že život je príliš krátky na nudné autá

Či už hľadáte niečo špeciálne na svoju svadbu, oslavu, fotenie, či filmovačku… veríme, že nechcete len šedý priemer. Tak, ako ani my sme nechceli a nechceme.

Radi spoznáme nových ľudí, ktorí pozerajú na svet trošku inak. Radi uvidíme usmiate tváre novomanželov, keď zbadajú svadobné MINI. Jednoducho, prečo nepriniesť trošku farby a radosti do tohto sveta…

Stačí sa nám ozvať na:

info [at] minisvadba [dot] sk alebo 0948492157

www.minisvadba.sk

www.retroauto.sk


 

Vaša TOPsvadba.sk | svadba bez hraníc

PR.článok.161

Odporúčať priateľovi