Predstavujeme Vám luxusné, kompletne ručne vyrábané krabičky na USB Flash disky pre Vaše foto a video

NOVINKY od spoločnosti Foto Antal s.r.o. pre svadobných fotografov!

 

 

 

 

 

Boutique Box

Boutique box je zaklápacia krabička s kombináciou dreva a obalových art materiálov. Veľkosť krabičky je 15 x 14.5 x 3.5 cm. Na výber máte 6 rôznych kombinácií. Krabička môže byť na prednej strane doplnená fotografiou na kovovom plechu alebo ArtCanvas fotografiou. Jedná sa o elegantnú krabičku ktorá bude výnimočne prezentovať Vašu prácu fotografa.

Signature Box

Signature box je jedinečná dizajnová drevená krabička vyrobená z dvoch zasúvacích častí a doplnená kovovým rámikom v striebornej farbe. Veľkosť krabičky je 12.5 x 12.5 x 6 cm. Vybrať si môžete z 3 farieb dreva. Krabička obsahuje dve fotografie, jednu na prednej a druhú na zadnej časti a preto si ju je možné vystaviť ako úžasný dizajnový doplnok.

 

Vnútro oboch krabičiek je tvorené zamatom v ktorom je uložený rýchly USB 3.0 16GB USB disk. Na výber máte 7 USB diskov z rôznych materiálov: prírodné drevo, tmavé drevo, elegantné kožené /čierne, biele a hnedé/ alebo moderné kovové a sklenené. USB disky môžu byť podľa Vášho želania opatrené Vaším logom, v tom prípade musí byť minimálny objednaný počet 20 kusov. Vaše logo je taktiež možné umiestniť do vnútra krabičky, decentne na kovový pliešok, v tomto prípade si je možné objednať krabičku od jedného kusa.

 

Antal Photo Books
Foto Antal s.r.o.
Šávoľská 1
986 01 Fiľakovo
SLOVAKIA
+421 908 060 050
www.antalphotobooks.com
info [at] antalphotobooks [dot] com

 


PR.článok.165

 

Odporúčať priateľovi