O nás

svadobný portál TOPsvadba.sk – svadba bez hraníc

Na našom svadobnom portáli by sme chceli vytvoriť určité svadobné spoločenstvo, kde by ste sa mohli Vy, ktorí sa chystáte na svoj Veľký deň, bez hraníc podeliť o svoje krajšie a krajšie svadobné fotky vo fotoalbumoch, o zážitky a prípadné sklamania vo fóre.

Svoje už nepotrebné svadobné šaty a doplnky zase môžete predať ďalej hoci aj cez svadobný bazár. Radi poslúžime aktuálnymi a večnými radami a tipmi, aby sme aj takto zjednodušili prípravu na svadbu.

Budúce páry čoraz viac využívajú možnosti, ktoré dáva internet, aby takto hľadali nápady alebo aj svadobné služby. V tomto by sme chceli aj my pomôcť! V katalógu firiem nájdete poskytovateľov svadobných služieb, ktorí sa snažia o to, aby Vám urobili svadbu krajšou, ľahšou a hlavne pamätihodnejšou, nech je to služba ako svadobná fotografia, svadobné video, zapožičanie svadobných šiat, výber miesta, alebo akékoľvek iné svadobné služby.

Vytvorili sme pre Vás prehľadnú webovú stránku s moderným dizajnom, ktorá veríme, že pomôže pri ľahšom organizovaní a dokonalom uskutočnení svadby.

Ak sa ti náš nápad zapáčil, žiadame Ťa, navštevuj a popularizuj náš svadobný portál v kruhu svojich známych, aby sme spoločne urobili Vašu svadbu, Váš VEĽKÝ DEŇ nezabudnuteľným!
 

Vaša TOPsvadba.sk

www.topsvadba.sk - svadba bez hraníc

 

* www.TOPsvadba.sk na Facebooku nájdete: www.facebook.com/topsvadba.sk

* 28/9/2010 - TOPsvadba.sk je mediálnym partnerom svadobných veľtrhoch organizovaných svadobným domom Študio Škerák

* 6/9/2010 - stali sme sa reklamným partnerom svadobného časopisu SVADBA

* náš partnerský svadobný portál (HU): www.eskuvo.sk

 


Napísali o nás:

 

Milá Topsvadba!
Chcem sa Vám poďakovať za možnosť zúčastnenia sa v súťaži top svadba. Chcem vašu webovú stránku úprimne pochváliť je zaujímavá svojim obsahom a aj po vizuálnej strane je veľmi pekná . Chcem Vám úprimne poďakovať. Vďaka vašej súťaži a zaujímavým výhram som ja a moji známi,  spoznali vašu stránku top svadba, ktorá je naozaj veľmi dobre spracovaná! Prajeme Vám veľa úspechov pri vašej práci a organizovaní ďalších úžasných súťaži, ktoré otvárajú možnosť sa dozvedieť o vašej svadobnej stránke na ktorej sú zaujímavé rady, tipy, inšpiratívne albumy svadobných fotografií a taktiež svadobný bazár.

Prajeme vám jednoducho len to najlepšie.

Danka a Peťko

- - - - - - - - - - -

Milý svadobný portál TOP svadba !

Ďakujem za fotosúťaž o naozaj krásne ceny. Keďže patrím medzi výhercov, chcem Vám poďakovať. Výhre sa neskutočne teším. Prajem vám veľa úspechov.

Lenka

- - - - - - - - - - -

Manžel a Ja ešte raz Ďakujeme. Tešíme sa na poukážku veľmi aj na výhru! Ja si myslim že to bola skvelá svadobná súťaž, veľmi motivujúce výhry! A kedže ja milujem sa fotiť a stáť pred objektívom tak mám nové inšpirácie fotografii, ktoré boli uverejnené na Vašej stránke TOP svadba .sk.

Ďakujeme!