LAURA GOLD – áno, beriem...

Dnes, keď v sladkom rozochvení vedľa seba stojíte, keď zlatými obrúčkami životy si spojíte, nech v šťastí život vám prekvitá, aj v striebre bielych vlasov keď staroba k vám zavíta.

Aj takéto krásne vyznanie patrí k spečateniu lásky muža a ženy, ktorých nepostrádateľným symbolom sú ich zlaté obrúčky... Jedným z najkvalitnejších výrobcov svadobných obrúčok je spoločnosť Laura Gold ponúkajúca širokú škálu modelov za najlepšie ceny!

     Výrobou kvalitných a krásnych obrúčok sa zaoberá firma Laura Gold, ktorá je na trhu od roku 1990 a pod značkou Laura Gold® od roku 1996. Predaj svadobných obrúčok ponúka spoločnosť v 150-tich zlatníctvach a klenotníctvach na celom území Slovenska i Čiech.

     Firma Laura Gold vyrába svadobné obrúčky s prísnym dôrazom na presnosť vyhotovenia a dizajn súčasných trendov. Obrúčky značky Laura Gold® majú vysokú kvalitu spracovania, sú vyrábané rukami skúsených majstrov a opracovávané na najkvalitnejších strojoch s presnosťou na stotiny milimetra!

     Dôkazom renomovanosti firmy je aj skutočnosť, že v roku 2010 získala spoločnosť Laura Gold registrovanú ochrannú značku, pod ktorou sa skrýva predovšetkým kvalitne odvedená práca a silný, skúsený a spoľahlivý partner na slovenskom i európskom zlatníckom trhu.

    Výrobky sú označené výrobným puncom LAU a štátnou puncovou značkou, čo je dôkazom splnených všetkých kvalitatívnych noriem. Punc originality nájdete na každom ich výrobku. Zákazník sa môže spoľahnúť  na skúsenosti o odborné znalosti výrobcu, ktorý v súčasnosti ponúka viac ako 800 modelov krásnych obrúčok. Výhodou ponuky je variabilita, pretože je tu možnosť meniť farebnosť materiálov, povrchovú úpravu, profily obrúčok, počty a veľkosti kamienkov...

    Za najdôležitejšiu vec považujeme spokojnosť našichzákazníkov, hovorí konateľ spoločnosti Stanislav Šulek.  Na výrobu svadobných obrúčok využívame najmodernejšie technológie, pri ktorých použití garantujeme vysokú kvalitu výrobkov a presnosť ich vyhotovenia, dodáva pán Šulek.

   Navyše, v týchto dňoch prichádza na trh nová kolecia obrúčok Light Plus, ktorá je cenovo dostupná pre každého a ponúka tie najkrajšie trendové novinky. Kolekcia Light Plus ponúka 24 nových modelov s moderným dizajnom a sú navrhnuté tak, aby boli dostupné pre každého, a to už aj s prípadným osadením diamantov. Obrúčky svojím precíznym spracovaním presvedčia aj toho najnáročnejšieho zákazníka, hovorí pán Šulek.

 

Ponuku novej kolekcie nájdete na www.lauragold.sk/collection-light+-c-28.html

Každý zákazník od nás dostane ako BONUS darčekové balenie! Viac na stránke: http://lauragold.sk/lg/?id=24

 

Obrúčky Laura Gold® si môžete kúpiť na predajných miestach na celom území Slovenska a Čiech.

 

 

 

LAURA GOLD – áno, beriem...
 
Značka Laura Gold®
Kvalita
Precíznosť
Moderný dizajn
Najlepšia cena
Spokojnosť

 

 


PR-2011053-

Vaša TOP svadba .sk -  svadba bez hraníc

27/02/2012

 

partnerský portál (HU): www.eskuvo.sk - " esküvő határok nélkül " = svadba bez hraníc    |    BalatonInfo.sk - hurá na Balaton

 

 

Odporúčať priateľovi