Hudba na svadbu: Na toto pri výbere určite nezabudnite!

Hudba je základom každej svadby. Pri svadobných prípravách si preto dajte určite na výbere tej správnej kapely alebo DJ poriadne záležať. Pamätajte však i na to, že zábava nie je jediné, na čo by ste v súvislosti s hudbou pre váš veľký deň mali myslieť. Príjemné tóny by totiž mali znieť už pred samotnou veselicou, a to na svadobnom obrade, počas gratulácií novomanželom, neskôr v priebehu svadobnej hostiny, ale aj v prestávkach medzi dvomi kolami DJ či kapely. Pre takúto príležitosť je priam ideálny romantický klavírny sprievod v podaní pianistu, ktorý bude nepochybne výnimočným zážitkom pre všetkých účastníkov svadobného obradu, alebo ako príjemný hudobný podmaz vytvorí tú pravú atmosféru pri jedle či rozhovoroch hostí.

„Mal som možnosť zažiť, ako sa pri tónoch mojej hudby udiali v životoch ľudí tie najkrajšie okamihy a rád som to s nimi prežíval,“ hovorí profesionálny pianista Peter Zbranek, pre ktorého je hra na klavíri jeho vášňou. Svojou hudbou pravidelne spríjemňuje prostredie v reštauráciách či kaviarňach, za sebou však má aj množstvo vystúpení na rôznych spoločenských akciách: „Bol som súčasťou krásnych rodinných osláv, zásnub či svadobných obradov, ako aj romantických večerov pri sviečkach, plesov a rôznych ďalších podujatí. Pocit, že moja hudba a umenie, ktorému sa dlhodobo s láskou venujem, robí radosť mnohým ľuďom a tvorí príbehy, je pre mňa veľkou poctou,“ dodáva pianista.

O tom, že jeho klavírna hudba zanecháva v ľuďoch naozaj silné zážitky, sa už presvedčili mnohí: „Peter mi hral, keď som svoju priateľku požiadal o ruku. Jeho hudba krásne zapadla do romantického prostredia a spravila moju žiadosť nezabudnuteľnou,“ opisuje svoje pocity teraz už snúbenec a budúci mladomanžel Lukáš. Neskôr sa nám to zvrhlo na menšiu párty a Peter nám zahral aj tanečné či ľudové piesne. Je to veľmi talentovaný a všestranný hudobník,“ dodáva na záver.

Hudbu tohto pianistu si na rodinnej oslave mala možnosť vypočuť aj Denisa. Ako nám prezradila, užila si ju plnými dúškami: : „Večer v sprievode klavíra sa mi veľmi páčil. Bol to relax a zároveň sme si pripomenuli niektoré krásne piesne v podaní Petra,“ opisuje Denisa, ktorá sa už nevie dočkať firemného večierku, kam Petra takisto pozvali zahrať.

Ak aj vy túžite po nezabudnuteľnom romantickom svadobnom dni, pianista na ňom určite nemôže chýbať. Skladby od najúspešnejších skladateľov klavírnej hudby súčasnosti, inštrumentálne covery populárnych piesní, romantické i jazzové improvizácie, to všetko si v podaní Petra Zbraneka môžete vypočuť aj na vašej svadbe, a to kdekoľvek na Slovensku. Že nemáte k dispozícii klavír? Ani to pre neho nie je prekážkou. Svoj nástroj prinesie so sebou a jeho lahodný zvuk si podľa jeho slov všetci ihneď zamilujú. Viac o tomto hudobníkovi sa dozviete na jeho webe www.pianista.sk, sledovať ho môžete aj na facebooku a ukážky jeho hudby nájdete na jeho Youtube kanáli.

Klavirista na spoločenské udalosti – to je nevšedný zážitok pre Vás i Vašich hostí.

 

 


PR.článok.166

Odporúčať priateľovi