Hľadáte niečo originálne na Vašu svadbu?

Všetci svadobčania sa zamilujú do zábavného fotenia s fotoboxom FUNFACE !

 

Funface fotobox, ak chcete fotokútik alebo fotobúdka už nie je na našom trhu až takou novinkou. S unikátnym zariadením, ktoré sme si sami navrhli aj vyrobili, pôsobíme na trhu už dva roky a máme za sebou veľa svadieb, osláv, či eventov pre top organizácie a firmy na celom Slovensku i v zahraničí.

 

Náš selfie fotoautomat má elegantné a minimalistické prevedenie ktoré ulahodí každému oku. Obsahuje digitálnu zrkadlovku s externým bleskom pre tie najlepšie snímky a samozrejme vysoko výkonnú tlačiareň, ktorá Vám vytlačí fotku vo viacerých formátoch v špičkovej kvalite do 7 sekúnd, pričom medzitým si ju môžete rovno poslať aj na Váš e - mail.

                                    

Snažíme sa vždy vyhovieť požiadavkám klienta a preto si práve Vy môžete navrhnúť dizajn grafiky na fotkách, ktorý bude obsahovať ľubovoľné informácie pre svadobčanov (logo, dátum, mená, venovanie, čokoľvek čo Vás len napadne). Ďalej nemôže chýbať veľký výber rôznych svadobných pozadí a pre zábavu poslúži tiež bohatý výber tlačených i ručne vyrábaných rekvizít. Pre ďalšie informácie kontaktujte náš tím, ktorý sa už teraz na Vás teší.

 

FUNFACE

www.funface.sk

Odporúčať priateľovi