Bazár

Bazár

Bazár

Použi bazár na predaj svojich už nepotrebných svadobných šiat, doplnkov, prípadne pre ich kúpu.

Pre nahrávanie inzercie sa treba registrovať a prihlásiť. Bazár slúži na kúpu a predaj použitých vecí súkromných osôb (nie pre firmy).
 

Svadobné a spoločenské náušnice

Svadobné náušnice pre nevesty. Dlhé visiace spoločenské náušnice vhodné na svadby, plesy, oslavy https://www.svadobne-ozdoby.sk/Svadobne-nausnice-Tear-Drop-d152.htm

Cena: 
14

Svadobné šaty

Predám krásne svadobné šaty. Šaty vo veľkosti 38 sú ľahké,veľmi pohodlné, bez poškodenia, vo vnútri je všitá podprsenka (nie je problém ju odstrániť, je len jednoducho všitá). Pre ich jednoduchosť a nadčasovosť zožali na svadbe úspech. Šaty boli kupované ako nové, použité RAZ a sú profesionálne vyčistené. Súčasťou šiat je aj kruh (drôt).

Cena: 
dohodou

Svadobné šaty

Predám nádherné svadobné šaty v jemnej krémovej farbe. Šaty sú na korzet, ktorý je pokrytý čipkou na zapínanie. Majú širokú princeznovskú sukňu ukončenú krásnou barokovou čipkou. Skvele sedia, pôsobia nežne, elegantne a mali u mňa obrovský úspech. Sú určené na vyššiu postavu s užším driekom (ja mám 173 cm a siahali mi akurát po zem). Každopádne treba prísť a vyskúšať :).
V prípade záujmu pošlem viac fotiek.

Cena: 
€490

Svadobne noviny na mieru

Slečny...žienky. nevestičky a všetci svadbychtiví :P Pripravíme Vám svadobné noviny na Váš veľký deň presne podľa predstáv :) Stačí vyplniť jednoduchý dotazník o Vás a Vašej polovičke a my sa dáme do práce. Noviny sú formát A3 a obsahujú 10-13 strán v závislosti od Vašich požiadaviek

Cena: 
5€

Svadobné podpradníky, svadobná výzdoba, pierka

Za symbolickú cenu predám svadobnú výzdobu do kostola, svadobné podbradníky, svadobné pierka, organzy...

Cena: 
dohodou

Nepoužité svadobné šaty

Predám úplne nové svadobné šaty, ani raz nepoužité. Sú snehovobiele, jednoduché, ľahučké, ide o anglickú značku POLADIA.

0902 524 417

Cena: 
250€

krémový vankúš

predám krémový vankúš pod prstene, rozmer 16 cm x 16 cm.,zdobený krémovou krajkou cena 10€.

Cena: 
10€

krémové pierká

predám krémové pierká cena 0,20€/ks., /60 ks/pre rodičov /10 cm/1€.

Cena: 
0,20€

vankúš s krajkou

predám vankúš pod prstene s krajkou, rozmer 20 x 20 cm., cena 12€.

Cena: 
12€

Predám snehovo-biele svadobné šaty.

Predám svadobné šaty značky Irian. Sú ako nové, profesionálne vyčistené, vyžehlené vo veľkosti 36-39. Vzadu majú šnurovačku aj gombíky čiže sa dajú prispôsobiť na každú postavu. Taktiež vlečku, ktorá sa dá pripnúť. Sú úplne ľahučké. V prípade záujmu je možnosť si ich prísť vyskúšať. Spolu so spodničkou a sukňou je cena 350 €. Mám aj šaty na prezlečenie.

Cena: 
€350