Bazár

Bazár

Bazár

Použi bazár na predaj svojich už nepotrebných svadobných šiat, doplnkov, prípadne pre ich kúpu.

Pre nahrávanie inzercie sa treba registrovať a prihlásiť. Bazár slúži na kúpu a predaj použitých vecí súkromných osôb (nie pre firmy).
 

Saténové svadobné šaty s vlečkou a vreckami

Ponúkam na predaj svadobné šaty vo farbe ivory šité na mieru (veľkosť cca 34; obvod hrudníka 86, obvod pásu 73, obvod bokov 104, obvod pod prsiami 75, dĺžka sukne 110 + vlečka, ktorá sa vypína na gombíky smerom dovnútra, moja výška 168 + opätky 8 cm). Zapínanie je vzadu na gombíky. Keďže sú šité na mieru, nesmeli chýbať vrecká ;) K šatám ponúkam aj kruh a závoj. Možnosť vyskúšať si šaty v Košiciach, príp. Giraltovce, Brezovica nad Torysou. Na cene sa dá dohodnúť.

Cena: 
270€

Predám dvojdielne svadobné šaty

Predám praktické dvojdielne svadobné šaty, ktoré sa dajú využiť aj po svadbe. Sukňa sa dá jednoducho vyzliecť a máte pekné spoločenské šaty. Šaty som počas svadby nepoškodila a sú vo výbornom stave. Veľkosť sa dá prispôsobiť postave, sadne od čísla 34-38. Mne boli upravené na mieru, a každé zúženie je spravené tak, aby sa šaty dali vypustiť. V prípade záujmu pošlem aj link na krátke svadobné video, kde si ich môžete detailnejšie obzrieť. Možná aj osobná obhliadka v Žiline alebo Zvolene - po dohode. V cene šiat je závoj a kruh. Šaty sú veľmi ľahučké a skvele sedia.

Cena: 
180€

Svadobné labute - origami

Predám origami labute - 2ks.
Ručne skladané - 1diel = A4 - kanc.papier.
1 labut = cca 1500ks (A4) - 7,5kg
Výška cca 80 cm.
Osobný odber Orava.

Cena: 
50€

výzdoba na auto z rohu-jesenná

predám výzdobu na auto v jesenných farbách, cena 25€, drží na prísavkách, kvet ruža, mašle na kľučky dvier cena 1,30€/ks.

Cena: 
25€

Svadobné šaty

Predám krásne, vyčistené svadobné šaty. Sukňa a top. Žilina a okolie, cena 110 €. Veľkosť 38 na výšku cca 170 cm

Cena: 
110

výzdoba na auto marhuľovo-ružová

predám výzdobu s dvojsrdciami v strede, drží na prísavkách, cena 25€, mašle na kľučky dvier/foto na stieračoch/cena 1,30€/ks.

Cena: 
25€

saténový podväzok - krémový

predám saténový podväzok cena 4€ krémovej farbe., v zlatej farbe cena 3,50€.,veľkosť m-l.

Cena: 
4€

prísavky s dierkou

predám prísavky s dierkou, na prichytenie výzdoby. cena O,30€/ks./priemer 4 cm/

Cena: 
0,30€

biela výzdoba na auto

predám bielu výzdobu na auto, v strede dvojsrdcia, biela ruža,drží na prísavkách, zdobená ratanom, perličkami, cena 25€, mašle na kľučky dvier cena 1,30€/ks...aj zvlášť.

Cena: 
25€

vankúš s čipkou

predám vankúš pod prstene cena 7€., rozmer/20x20 cm/, dva dlhé špendlíky súčasťou, zdobený čipkou.

Cena: 
7€