Bazár

Bazár

Bazár

Použi bazár na predaj svojich už nepotrebných svadobných šiat, doplnkov, prípadne pre ich kúpu.

Pre nahrávanie inzercie sa treba registrovať a prihlásiť. Bazár slúži na kúpu a predaj použitých vecí súkromných osôb (nie pre firmy).
 

Predám kravatu s kapesníkom

Predám kravatu s kapesníkom, biela farba, originál balenie
Cena je aj s poštovným

Cena: 
15€

Predám svadobnú košeľu WILVORST slim č.42, slonová kosť

Predám svadobnú košeľu WILVORST slim č.42, slonová kosť, na manžetové gombíky.
Cena je aj s poštovným.

Cena: 
35,-€

saténové svadobné topánky

Ponúkam na predaj krásne saténové svadobné topánky, farba snehobiela, veľkosť 39, výška podpätku 7 cm, kúpila som ich pred pár týždňami, mala som ich obuté len pár hodín počas svadobného fotenia, sú nepoškodené a vo výbornom stave, treba pozrieť a vyskúšať. Pôvodná cena bola 49 eur. Email: luciagreguskova [at] gmail [dot] com, mob: 0911 111 462. Lokalita BA, Šamorín a okolie.

Cena: 
39 €

Svadobné šaty

Predám korzetové svadobné šaty, veľkosť 40- 42, šaty majú šnurovačku, takže veľkosť sa dá prispôsobiť. Vrchná časť je zdobená jemnými kamienkami, spodný diel je potiahnutý krásnou čipkou. K šatám ponúkam kruhovú spodnicu a bolerko. Šaty sú odľahčené, príjemne sa nosia. Cena je 220eur. Možná dohoda.Topoľčany a okolie.

Cena: 
€220

Svadobné šaty s dlhou vlečkou zn. Jasmine

Predám nové svadobné šaty zn. Jasmine s dlhou vlečkou a kamienkami Swarovski. Šaty sú nepoškodené, vyčistené v špecializovanej čistiarni. Veľkosť šiat je 38, nakoľko sú korzetové je veľkosť prispôsobivá. Šaty sedia výborne na akejkoľvek postave.
K šatám prikladám aj biele spoločenské topánky, veľ. 37/38.
Cena 250,- EUR/ bez doručenia.
V prípade záujmu ma kontaktujte na dominika [dot] hanzelova [at] centrum [dot] sk. Vážny záujemcovia môžu volať na 0908114529.

Cena: 
250€

Predám svadobné šaty s dlhou vlečkou a kamienkami Swarovski

Predám nové svadobné šaty zn. Jasmine s dlhou vlečkou a kamienkami Swarovski. Šaty sú nepoškodené, vyčistené v špecializovanej čistiarni. Veľkosť šiat je 38 +/-, nakoľko sú korzetové je veľkosť prispôsobivá. Šaty sedia výborne na akejkoľvek postave.
K šatám prikladám aj nové biele spoločenské topánky, veľ. 37/38.
Cena 250,- EUR/ bez doručenia.
V prípade záujmu ma kontaktujte na dominika [dot] hanzelova [at] centrum [dot] sk. Vážni záujemcovia môžu volať na 0908114529.

Cena: 
250

fialová výzdoba na auto

predám fialovú výzdobu na auto, v strede ratan zdobený perličkami, drží na prísavkách,veľký saténový kvet 14 cm, cena 18€.

Cena: 
18€

EXKUZÍVNE SVADOBNÉ ŠATY

Predám krásne svadobné šaty značky Annais Sillia, veľkosť 36-38, na chrbte šnurovačka, rozmer je možné regulovať o pár cm, na prsiach vystužené. Jeden krát nosené, bez akéhokoľvek poškodenia. Dohoda možná. Pôvodná cena 670 Eur.

Cena: 
299 €

Svadobne saty velkosti 44+

Ponúkam na predaj svadobné šaty farby ivory, materiál taft. Miery 112 - 99 - 109. Šaty sú na šnurovačku, rezerva na šnurovačke + 20 cm. Sú šité na výšku postavy 167 cm + rezerva 12 cm na podpatky. Jedenkrát oblečené, vyčistené. Ponúkam k nim aj kruhovú spodničku. V prípade záujmu rada zašlem aj ďalšie foto.

Cena: 
300€

Predám svadobné šaty pre nižšie nevesty

Ponúkam na predaj svadobné šaty pre nižšie nevesty. Sú prispôsobené na výšku 160cm. Veľkosť sa dá prispôsobiť 38-42. K šatám pridám aj závoj a bolerko.

Cena: 
300€