Bazár

Bazár

Bazár

Použi bazár na predaj svojich už nepotrebných svadobných šiat, doplnkov, prípadne pre ich kúpu.

Pre nahrávanie inzercie sa treba registrovať a prihlásiť. Bazár slúži na kúpu a predaj použitých vecí súkromných osôb (nie pre firmy).
 

Svadobné šaty

Predám svadobné šaty v 100% bez akéhokoľvek poškodenia. Oblečené boli 1x mnou. Na boku majú zips a na chrbáte majú šnúrovanie. Veľkosť 36-40. Majú kruh , ktorý ich robí mohutnými, ale môžu byť aj bez neho. V prípade záujmu pošlem viac foto

Cena 100€ prípadne dohoda

Cena: 
100€

svadobná výzdoba na auto-bordová

výzdoba na auto v bordoverj farbe, v strede ratanové srdce, cena 25€, drží na prísavkách.

Cena: 
25€

Svadobné šaty (veľ. 36-46) a kožuštek

Ponúkam na predaj romantické svadobné šaty na šnúrovačku, vďaka ktorej sa dajú šaty nastaviť na veľkosť 36 – 46. Vrchná časť šiat je korzetová a ručne vyšívaná. Spodná časť je tvorená 9-mi spodničkami. Moja výška je 168 cm + opätky. Farba: snehobiela. Hlavný materiál je 100 % bavlna. Šaty sú profesionálne vyčistené v ekologickej čistiarni. K šatám ponúkam snehobiely kožuštek na viazanie vpredu. V rámci inzerátu predávam aj sponu do svadobného účesu. Pri kúpe všetkých vecí je možná dohoda. Kontaktujte ma, prosím, iba pri vážnom záujme.
Cena šiat: 500 €
Kožuštek: 100 €

Cena: 
610 €

Svadobná kravata, vesta

Na predaj svadobná / spoločenská vesta, francúzska kravata, vreckovka, zadný diel možné zúžiť v páse. Veľkosť L/XL.

Cena: 
20 €

Svadobné šaty

Ponúkame na predaj svadobné šaty - použité na vlastnej svadbe - čistené chemicky + ručne v čistiarni.

Šaty majú zdobený vrch a saténovú sukňu. Veľkosť šiat je 36 -38 + šnurovačka.
K šatám ponúkam 2 závoje; jeden je klasický cca po pás, druhý je 4,5 m ručne vyšívaný závoj, obe pripnuté na hrebeň. šaty sú vhodné na výšku 170 - 180 cm.

v prípade záujmu pošlem viac foto

Cena: 
250 Eur

Jednoduché šaty pre milovníčky flitrov a kvietkov

Ak máš rada jednoduchosť, pohodlnosť a zároveň všetko, čo sa ligoce, tak tieto svadobné šaty ťa určite nadchnú.

Šaty sú čisto biele, s ramienkami, takže sa počas svojho dňa "D" nemusíš zaoberať neustálym napravovaním šiat. Na to, že sú to svadobné šaty, sú relatívne pohodlné, dokonca som v nich zvládla ísť aj sama na toaletu. :)

Celá vrchná časť aj lemy sú oflitrované, čo dodáva šatám šmrnc. Vzadu sú na šnurovačku.

Cena: 
150€

Svadobne saty

Predám krásne svadobné šaty na šnurovačku, takže veľkosť sa dá prispôsobiť od 38-40. Krásne vyformujú postavu :) K šatám pridávam bolerko s krátkym rukávom rovnakého vzoru, závoj, modrý podväzok a pompadúrku. V prípade záujmu pošlem viac foto.

Cena: 
€130

výzdoba na auto-zelená

predám výzdobu na auto -zelená ruža , v strede ratanové srdce, drží na prísavkách, cena 25€.

Cena: 
25€

SIX FOXES

SIX FOXES je jedinečné zoskúpenie šiestich profesionálnych hudobníkov, ktorí vďaka energii, originálnosti, kvalitnému zvuku a profesionálnemu prístupu tvoria exkluzívny hudobný produkt.

Repertoár pozostáva z veľkého mixu tých najväčších hitov z POP, ROCK, FUNKY, LATINO, ROCK&ROLL a EVERGREEN music od najstarších "rokmi overených" až po súčasné horúce novinky. Samotné hudobné vystúpenie je v maximálnej dĺžke štyroch štyridsať minútových blokoch. Na výber máte možnosti vystúpenia v anglickom alebo v nemeckom jazyku a tiež viacero variant zostavy kapely:

Cena: 
1300€

Svadobné korzetové šaty

Predám svadobné šaty v top stave na výšku 155cm. Majú korzet na šnurovačku takže sú prispôsobiteľné na veľkosť S až L. Resp. pre tehotné dámy, ja som v nich bola v 6.mesiaci tehotenstva a nebolo to vidno.
Spodok tylovej sukne je lemovaný čipkou.
Na cene sa môžeme dohodnúť.

Cena: 
350€