Bazár

Bazár

Bazár

Použi bazár na predaj svojich už nepotrebných svadobných šiat, doplnkov, prípadne pre ich kúpu.

Pre nahrávanie inzercie sa treba registrovať a prihlásiť. Bazár slúži na kúpu a predaj použitých vecí súkromných osôb (nie pre firmy).
 

krátka ľahučké svadobné šaty

Predám krásne šifónové korzetové ľahučké svadobné šaty ozdobené s korálikmi vhodné pre štíhlu nevestu. Rozmery: veľkosť-36, pás -78cm, boky-98cm, obvod hrudníka-87cm. Šaty sú s vlečkou, na spodku šiat je všité lanko na praktické podvihnutie a nesenie vlečky na ruku.

Cena: 
75€

červené šaty na redové

predám jasno červené šaty na redové. Veľkosť 38. Sú v 100 % stave, mala som ich oblečené cca 2 hodinky. V prípade záujmu, doložím foto, príp.zmeriam.

Cena: 
35€

svadobné šaty s doplnkami

Predávam svoje svadobné šaty, použité len na mojej svadbe. Veľkostné rozmedzie je od čísla 36 až do čísla 44. Šaty sú na postavu cca 175 cm, ale dajú sa bez problémov skrátiť, je k nim aj spodnička + 3-kruh, takže tie šaty nadvihnú (nemusia sa používať, čím sa šaty predĺžia - aj na vyššiu postavu). Priložím aj bolerko s krátkym rukávom - snehobiele čipkované so striebornými kamienkami. V prípade záujmu aj ozdobu do vlasov a bižutériu striebornej farby.
Pokiaľ mate nejaké otázky pýtajte sa poprípade doložím ďalšie fotografie. dohoda možná

Cena: 
200€

moderná výzdoba na jednu stranu

predám modernú výzdobu na jednu stranu, mix kvetov v kytici...ratanové srdcia..zdobené perličkami,cena 20€.

Cena: 
20€

košela manžetová

Ivory košela,, manžetová, veľkosť 42. Bavlnená. Pôvodná cena 70 eur. Sirka pliec 50,5 cm, sirka kosele 60 x 2. Celková dlzka 76 cm. Dlzka rukavov 71 cm, po zahnuti manžety 63,5 cm. Osobný odber možný v BA. 100 % stav.

Cena: 
15

Romantický venček na dvere nevesty-ružový

predám ružový romantický venček na dvere nevesty, cena 8€, rôzne zdobený, kvet ruža, perličky, ratan...

Cena: 
8€

Tyrkysová výzdoba na svadobné auto

predám tyrkysovú výzdobu na auto, v strede ratan zdobený perličkami, drží na prísavkách, cena 16€, kvet ruža., možnosť uloženia na kapote ľuvovoľne.

Cena: 
16€

romantické svadobky

Šaty sú originál, šité na Slovenku podľa môjho vlastného návrhu. Farba je jemne marhuľková, vrchný šifón je smotanovej/ ivory farby, krásny odlesk. Majú všité spodničky (nie kruh).
Veľkosť 34-36. Je ich možné predĺžiť na veľkosť 38. Vhodné pre ženy s menšími prsiami. Sú pohodlné.
Použité len v svadobný deň, vyčistené, bez poškodenia.
Možnosť vyskúšať v BA.

Cena: 
190 €

pierka v ružovom pre hostí

Svadobné pierka pre hostí v ružovom a bielom v počte 40 biele a 40 ks ružové, no ponúkam aj v menšom množstve, nakoľko dcérka zmenila na poslednú chvíľu svadobnú kombináciu...
výška pierka cca 7 cm

cena za ks 0,15 eur

Cena: 
0,15 €

pierko v ružovom pre ženícha

Svadobné pierko v ružovom pre ženícha, v galérii je aj pierko pre starostu, nakoľko si dcérka zmenila svad.kombináciu z ružovej na cyklámenovú, tak ponúkam takto kúpené pierka...
veľkosť cca 12 cm

Cena: 
3,50 €