Bazár

Bazár

Bazár

Použi bazár na predaj svojich už nepotrebných svadobných šiat, doplnkov, prípadne pre ich kúpu.

Pre nahrávanie inzercie sa treba registrovať a prihlásiť. Bazár slúži na kúpu a predaj použitých vecí súkromných osôb (nie pre firmy).
 

svadobné šaty značky La Sposa

Krásne svadobné šaty talianskej značky, veľkosť 38-40, dlhá vlečka, ktorá sa dá uchytiť vyššie alebo nižšie. K nim je aj set pre ženícha - košela, vesta, kravata. Cena spolu 150€

Cena: 
100€

Dámske svadobné topánky

Svadobné dámske topánky jedenkrát použité, veľkosť 39. Zašlem aj poštou.

Cena: 
€30

SVADOBNÉ ŠATY

Krásne a luxusné svadobné šaty ... 1x oblečené ...snehová biela ... v TOP stave ... Velkosť36-38 ... Môžu sa stiahnuť alebo roztiahnuť podľa typu postavy aj na veľkosť 40.

Cena: 
250€

Biele bolerko 34-36

Predám biele jemne priesvitné bolerko veľkosti 34-36 s krátkym rukávom. Je len raz použité na mojej svadbe, bolo kupované ako nové.

Cena: 
15€

Perlová sada

Predám sadu šperkov pre nevestu z perál. Sadu tvorí náhrdelník, náramok a náušnice. Perly sú klasickej perleťovej farby. Suma je bez poštovného.

Cena: 
8€

Srdiečka, ozdoby

Predám 14 KS krásnych jemných srdiečok vyrobených z drôtiku a perleťových korálikov, ja som nimi mala ozdobené boky lavíc v kostole, hodia sa však hocikde (stoličky, okná...), majú navrchu dierku na zavesenie. Cena je za 14 KS.

Cena: 
15€

Strieborná sada pre nevestu

Predám krásnu sadu šperkov pre nevestu zloženú z jemných krištálikov (náušnice, náhrdelník a náramok).

Cena: 
15€

Korunka s kamienkami

Predám krásnu jemnú korunku s krištáľovými kamienkami, dobre drží na hlave, je možné použiť ju aj ako čelenku.

Cena: 
8€

Nádherné šaty pre nízku nevestu

Ponúkam krásne biele šaty pre nízku nevestu (ja mám 153 cm). Mám číslo 34-36 keďže sa šaty vzadu viažu je možné zväčšiť ich aj na veľkosť 38-40. Šaty sú snehobiele, korzetová časť je zdobená jemným kvietkovo korálikovým vzorom, sukňová časť čisto biela. Sú jednoduché a krásne, strihovo sú vzadu trochu dlhšie ako vpredu (aby sa kúsok vliekol po zemi).

Cena: 
200€

svadobné topánky

Predám jedenkrát obuté svadobné biele topánky. Veľkosť 38, výška opätku 6 cm. Pohodlné, neodierajú. Kupované v Brne vo svadobnom salóne.

Cena: 
€35